Lieve Memosleden, 

 

De intro komt er weer aan en dit betekent dat wij weer op zoek zijn naar papa's en mama's. Ben jij Memoslid, zorgzaam, betrouwbaar en heel gezellig dan zijn wij op zoek naar jou. Wil jij in de Beestenboel Intro 2019 nou die leuke gekke papa of mama zijn kan je je heel makkelijk aanmelden:

1. Vul het inschrijfformulier op deze website in

2. Maak samen met jouw mede-papa/ mama een filmpje van maximaal 2 minuten. In dit filmpje laten jullie zien waarom jullie die leuke, lieve, zorgzame, betrouwbare en gekke papa's/ mama's zijn die wij zoeken!! Stuur deze vervolgens via WeTransfer naar: svmemos@fontys.nl Let erop met WeTransfer kan je max 2 GB sturen dus maak je bestand niet te groot. 

3. Meld je uiterlijk aan op 1 april (dit is oprecht geen grapje). Aanmeldingen NA 1 april (dus 2 april of later) worden niet meer toegelaten. 

 

Tot de intro!!